Ceník

• Naše ceny jsou transparentní a konečné
  • Neobsahují žádné skryté poplatky
  • Jediná platba navíc je za lekce plavání - 100 Kč/dítě a lekci.

Varianta docházky                                         Částka
Celodenní péče 5 dní v týdnu včetně stravného  měsíční školné 5 500,- Kč
Polodenní docházka - dítě a půlden (3-5 hodin dopoledne nebo odpoledne) 300,-Kč
Celodenní docházka - dítě a den 400,-Kč

• Cena je uvedena v korunách včetně DPH, školné se platí předem do 25. předchozího měsíce a je nevratné.
  • Školné je možné platit na účet číslo 138 736 13 14/2700
  • Do školky přijímáme děti od 2,5 roku

V ceně je zahrnuto:

• Stravné - celodenní pitný režim, minisnídaně, 2x svačinka a oběd
  • Zajištění pohybových aktivit vedoucích ke zvládnutí základů lyžování, jógy, míčových her a gymnastiky. Plavecký kurz (20 nepovinných lekcí/sezónu probíhá v Městském bazénu pod vedením lektorky Eriky Vtípilové) hradí rodiče pro svoje dítě zvlášť.
  • Předškolní výchova a vzdělávání v prostorách MŠ i mimo školku ( návštevy zoo, IQ parku, dětského koutku...)
  • Potřeby pro výtvarné, hudební i pracovní činnosti, pracovní sešity a další pomůcky
  • Odborné logopedické vedení

Při zápisu je nutné uhradit 5 500 Kč, jako nevratné zápisné. Při nastoupení dítěte slouží jako záloha na školné za měsíc, kdy dítě nastupuje do školky, pokud si rodiče umístění dítěte rozmyslí, záloha propadá. Zápis na následující školní rok  probíhá průběžně a je možné školku navštívit, popovídat si s tetami a prohlédnout si prostory školky, naši venkovní zahrádku . Rádi vám podáme vyčerpávající informace, abyste se mohli správně rozhodnout. Zápisné skládají i rodiče dětí už do školky docházejících, aby si zajistili pro dítě místo ve školce na následující školní rok.

PRÁZDNINOVÁ DOCHÁZKA

Ve dnech letních prázdnin je provoz školky zajištěn - platba za dopolední docházku 300,- a celodenní 400,- Kč/ dítě. Podle těchto sazeb se řídí i dělená docházka v průběhu celého roku. O prázdninách lze využít při pravidelné docházce týdenní programy Prázdniny s Petrou (1750,-Kč/týden pro děti nezapsané do školky, 1600,-Kč pro děti školky Petra).

DĚLENÁ DOCHÁZKA

Dělená docházka znamená domluvit si u nás pravidelně po celý rok některé dny z týdne - například Čt + Pá, kdy bude dítě docházet do školky. V případě nevyužití domluveného dne školné propadá. Platba za dopolední docházku je 300,- a celodenní 400,- Kč/ dítě.